Laureaci III edycji Szkolnego Konkursu Literackiego

Kilka słów o komisji.

Wybór jury nie był przypadkowy. Konkurs miał tytuł: PRZYGODA MOJEGO ZWIERZĄTKA. Do komisji zostali więc zaproszeni nauczyciele, którzy również mają jakiegoś pupila. Co więcej – przysłali zdjęcia swoich zwierzątek i napisali o nich kilka zdań, z których wynika, że wybór jury był trafny. Skoro tak ciepło mówią o swoich współtowarzyszach życia (na łamach „WagnerPress II” publikujemy teksty i zdjęcia), są osobami wrażliwymi, kochającymi świat zwierząt.

SKŁAD JURY

p. Barbara Marchelak

p. Agata Opiatowska

p. Angela Saborin

p. Ewa Słania

p. Ewa Widlarz

Każdy członek jury otrzymał pakiet opowiadań i samodzielnie (naprawdę bez konsultacji), bo nikt nie wiedział, kogo organizatorka, p. Anna Samsonowicz, poprosiła o wybór najlepszych z najlepszych.

Mimo tak licznego składu wyłonienie laureatów było trudne, gdyż opowiadań na konkurs wpłynęło bardzo dużo i tylko kilka nie zostało dopuszczonych do oceny ze względów formalnych, czyli były niezgodne z regulaminem.

LAUREACI III EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO

PRZYGODA MOJEGO ZWIERZĄTKA

I miejsce

Wiktoria Juszczyk 4 a, Julia Olko 8 c, Zuzanna Delong 6 f

II miejsce

Bruno Czaja 6 f, Mateusz Jęczmyk 6 f, Oliwia Wiekiera 6 a

III miejsce

                         Dominika Filis 8 c, Alicja Drukała 5 a, Jakub Szypuła 6 d

wyróżnienie

Aleksandra Pilarczyk 4 a, Wiktoria Widuch 5 a,

Sandra Malko 5 a, Michał Gawron 5 a

W kolejnych numerach „WagnerPress II” będą publikowane opowiadania laureatów. Zapraszam do lektury. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, czyli uczniom klas czwartych, piątej, szóstych i ósmych.