Nie nudzę się w domu w czasie pandemii

Biblioteka zaprasza…

Macie troszkę wolnego czasu ?  To świetnie się składa, bo dziś nauczyciele biblioteki zapraszają wszystkich uczniów do wspólnej zabawy w autora i ilustratora książek.

Pewno nie wiecie jak powstaje książka zanim trafi do waszych rąk. Jeśli nie, to zachęcamy was do obejrzenia krótkiego filmiku pt. „Jak powstaje książka”

Jeśli napisaliście już książkę to trzeba ją jeszcze zilustrować. Teraz czeka was zabawa w ilustratora  książek.

Możecie sobie pomóc oglądając film pt. ”Spektakl ilustracji” stworzonych do wiersza pt. „O przypraw natłoku w mieście Sanoku”.

Ogłaszamy konkurs dla klas I-IV na najpiękniejszą książkę pt.

„Nie nudzę się w domu w czasie pandemii”

1. Przygotuj  potrzebne materiały: kolorowe kredki, mazaki, farby i oczywiście kartki papieru.

2. Opisz swoją historię jak ciekawie spędzałeś czas w trakcie pandemii nie wychodząc z domu. Książka ma się składać z około10 stron.
3. Wykonaj samodzielnie kilka ilustracji.

4. Połącz luźne kartki ze sobą tworząc książkę.

5. Gotową pracę sfotografuj (okładkę i kolejne strony) i wyślij na adres mailowy szkoły:     szkola@sp13bedzin.pl

6. Prace można wysyłać do 22.05.2020r.

7. Najładniejsze prace będą udostępnione na stronie szkoły.

8. Na zwycięzców czekają nagrody.