Ogólnopolski konkurs Instalogik- sukcesy

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 im. Huberta Wagnera w Będzinie na szczeblu ogólnopolskim w konkursie matematyczno-informatycznym Instalogik:

Piotr Loska z kl.7a został laureatem II miejsca w konkursie Matematyczno-informatycznym Instalogik oraz zajął II miejsce w powiecie będzińskim,
Pola Mróz z kl.6b została finalistką konkursu na szczeblu ogólnopolskim oraz zajęła III miejsce w powiecie będzińskim,
Vanessa Lis z kl.6d została finalistką konkursu na szczeblu ogólnopolskim oraz zajęła I miejsce w mieście Będzin
Maja Szymczyk z kl. 6d została finalistką konkursu na szczeblu ogólnopolskim

w V edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego Instalogik 2023/2024. Wydarzenie odbywało się pod patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki oraz Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.