Spotkanie z Janem Melą

Podróżnik, pasjonat, działacz społeczny – człowiek, który nie postrzega siebie jako osoby niepełnosprawnej – Jan Mela. Z tym, jakże niezwykłym człowiekiem mieli okazję spotkać się uczniowie klas 6,7 i 8. Nasz Gość, w sposób nietuzinkowy opowiedział koleje swoich losów, wyczerpujących wypraw (oba bieguny Ziemi – północny i południowy, szczyt Kilimandżaro – Afryka, Elbrus – Kaukaz i El Capitan – USA, nowojorski maraton), w których brał udział. Barwnie przedstawił  zmagania z własnymi słabościami i uporem dążenia do realizacji zamierzonych celów. Ze spotkania z Janem Melą uczniowie wynieśli cenną lekcję – pozytywne i optymistyczne spojrzenie na siebie samego i świat, a także niepoddawanie się, przekuwanie porażek i niepowodzeń w podejmowanie kolejnych prób osiągnięcia celu.

Fotorelacja wkrótce….:)