Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie

Rok szkolny 2019/2020 właśnie dobiegł końca. Za nami dziesięć miesięcy ciężkiej pracy. Zwłaszcza ostatnie trzy miesiące wymagały od nas wzmożonego i intensywnego wysiłku- okres pandemii COVID – 19 dał się odczuć wszystkim.

Dzięki determinacji, wytrwałości, ogromnej pracy, którą wszyscy uczniowie, rodzice i nauczyciele włożyli w nauczanie na odległość odnieśliśmy sukces.

Dziękuję wszystkim za tę ciężką pracę.

Ogromnie cieszę się, że w tym roku szkolnym wszyscy uczniowie otrzymali promocję do kolejnej klasy, a duża liczba uczniów uzyskała świadectwo z wyróżnieniem.

Nabyliśmy w tym roku nowych kompetencji, jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, ale myślę, że również każdy z nas docenił jaką wartość mają relacje międzyludzkie.

Przed nami wakacje. Dwa miesiące odpoczynku i szansy na zregenerowanie sił.

Spędźmy ten czas mądrze, zdrowo i bezpiecznie, abyśmy we wrześniu mogli spotkać się – mam nadzieję w murach tej szkoły- aby rozpocząć z zapałem nowy rok szkolny.

Z wyrazami szacunku.

Małgorzata Gajdka- dyrektor szkoły