Szkolny Konkurs Wielkanocny – rozstrzygnięty!

W Szkolny Konkursie Wielkanocnym pt. „ Najpiękniejsza kartka świąteczna” wyłoniono laureatów:

I miejsce – Sandra Żaba kl. VI B

II miejsce – Maja Szymczyk kl. V B

III miejsce – Kinga Oleksiak kl. IV D, Zuzanna Skóra kl. IV A.

Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu kartki świątecznej w technice kolażu barwnego w ciągu 1 godziny lekcyjnej. Powstało bardzo wiele ciekawych prac, które zachwyciły pomysłem, kolorystyką i estetyką wykonania. Jury miało bardzo duży problem

z wyborem zwycięskich projektów, gdyż poziom był niezwykle wyrównany.

Mamy przyjemność poinformować, że wszystkie Wasze kartki, wykonane na konkurs, wraz z życzeniami świątecznymi przekazano osobom chorym i samotnym, które przebywają w Dziennym Domu Opieki Społecznej oraz Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Będzinie. Sprawiły one wielką niespodziankę i radość obdarowanym.

Bardzo dziękujemy uczestnikom za udział i zaangażowanie. Zapraszamy do wspólnej zabawy

w przyszłym roku.