Złote Ogniwo

Instytut Profilaktyki Zintegrowanej serdecznie zaprasza profilaktyków, wychowawców, nauczycieli, psychologów, pedagogów, samorządowców, rodziców i wszystkich, którym zależy na ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, na ogólnopolską Galę Nagrody „Złote Ogniwo” dla Profilaktyka Roku 2022. Gala odbędzie się w trybie online w dniu 31 maja 2023 r. o godz. 10:00.
W trakcie Gali poznamy laureata tegorocznej nagrody. Transmisję będzie można śledzić na kanale YouTube Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej (IPZIN).
Nagroda ma na celu docenienie pracy osób zaangażowanych w profilaktykę zachowań ryzykownych i problemów zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Link do transmisji:

O przyznaniu nagrody decyduje Kapituła, w której skład wchodzą osoby o dużym i różnorodnym doświadczeniu w dziedzinie profilaktyki. Na decyzje kapituły nie mają wpływu żadne instytucje ani osoby. Środki na nagrodę finansową (10 000 zł netto dla laureata) po raz kolejny udało się zebrać od indywidualnych, anonimowych darczyńców.
Kapituła wybrała laureata spośród kandydatów zgłoszonych w formularzu internetowym, do którego adres był podawany do wiadomości poprzez media internetowe Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, a także dzięki uprzejmości MEiN, ORE, Kuratoriów Oświaty, Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom oraz zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych.  Wszelkie informacje o nagrodzie „Złote Ogniwo” dla Profilaktyka Roku 2022, a także o regulaminie i składzie Kapituły można znaleźć na stronie www.ipzin.org