Lekki tornister

Ubiegły tydzień był  czasem bardzo intensywnej pracy Naszych najmłodszych uczniów, którzy w ramach akcji „Lekki tornister” mierzyli się z zadaniami przygotowanymi przez szkolnego pedagoga i psychologa. W ramach zajęć świetlicowych wychowawcy świetlicy przeprowadzili wiele pogadanek tematycznych, a następnie uczniowie klas pierwszych rozwiązywali karty pracy dotyczące tego co powinno znaleźć się w szkolnym tornistrze, a czego ze względu na ciężar nie zabieramy do szkoły. Uczniowie klas II i III mierzyli się z quizem, z którym świetnie sobie poradzili.

Wierzymy, że wiedza zdobyta podczas zajęć będzie owocowała na kolejne lata, a Nasi uczniowie będą świecić przykładem dbając o zdrowe plecy, komfort pracy i dobre samopoczucie.