Marek Boryń- trzymamy kciuki i czekamy co dalej!!!

W dniu 21.10.2021r w naszej szkole odbył się Kuratoryjny Konkurs z Biologii. W konkursie brały udział osoby zainteresowane tematyką biologiczną. Z całej szkoły 12 uczniów zgłosiło się do konkursu. Wszystkie osoby miały do wykonania 32 zadania testowe. Zadania były przygotowane przez Panią Katarzynę Sobotę, przewodniczącą Konkursu Biologicznego. Konkurs trwał 90 minut i  przebiegał w miłej atmosferze. Wśród tych dwunastu uczestników jeden uczeń wykazał się fenomenalną wiedzą biologiczną. Tym samym uzyskując 45 punktów na 50 możliwych zakwalifikował się do drugiego etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego. Ale to nie wszystko, bo dnia następnego ten sam uczeń klasy 8c Marek Boryń równie świetnie odpowiadał na pytania testowe o wysokim  stopniu trudności z chemii. Za przygotowanie Kuratoryjnego Konkursu z Chemii odpowiedzialna była Pani Katarzyna Trzcionka.

Panie były bardzo pozytywnie zaskoczone poziomem wiedzy i łatwością wykonywania zadań przez Marka. Oczywiście to nie koniec tylko początek ciężkiej pracy ucznia i nauczycieli, ponieważ przed nimi jeszcze dwa etapy konkursów. Markowi gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy, życząc owocnej pracy w dalszych etapach konkursowych.

Jeszcze raz gratulujemy!!!